V minulém týdnu jsme převlékli naše okna do podzimního. To se odrazilo nejen na počasí, ale i na tématech o kterým si s dětmi povídáme.

Jako první nás čekal projektový den pod vedením paní Mgr. Kateřiny Dvořákové. Ta nám přivezla program ” Co vyprávěl klobouk Podzimák”. Moudrý klobouk nás všechny provedl podzimní přírodou. Ukázal nám, jak se zvířata a rostliny připravují na zimu. Projektový den jsme si užili, jak venku tak uvnitř.

V těchto dnech si s dětmi povídáme o podzimní zelenině. K tomuto tématu patří i pohádka O veliké řepě. Pohádku si děti zahrály. A naši předškoláci svou řepu vypěstovali pomocí pastelek.

Začátek podzimu ve školce