V minulém týdnu jsme převlékli naše okna do podzimního. To se odrazilo nejen na počasí, ale i na tématech o kterým si s dětmi povídáme.

Jako první nás čekal projektový den pod vedením paní Mgr. Kateřiny Dvořákové. Ta nám přivezla program ” Co vyprávěl klobouk Podzimák”. Moudrý klobouk nás všechny provedl podzimní přírodou. Ukázal nám, jak se zvířata a rostliny připravují na zimu. Projektový den jsme si užili, jak venku tak uvnitř.

V těchto dnech si s dětmi povídáme o podzimní zelenině. K tomuto tématu patří i pohádka O veliké řepě. Pohádku si děti zahrály. A naši předškoláci svou řepu vypěstovali pomocí pastelek.

Začátek podzimu ve školce

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close