Zahradní lavice MIRIAM: Pohodlné posezení pro váš zahradní ráj

Zahradní lavice MIRIAM je ideálním doplňkem pro vaše zahrady. Pohodlné posezení je důležité jak pro relaxaci, tak pro společenské setkání s rodinou a přáteli. Tuto zahradní lavici oceníte nejen pro její estetický vzhled, ale také pro její kvality a odolnost.

Velmi masivní a odolná zahradní lavice z borovicového dřeva

Zahradní lavice MIRIAM je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva, které je navíc mořené. Tento způsob povrchové úpravy má nejen dekorativní význam, ale také zvyšuje odolnost materiálu proti povětrnostním vlivům. Kromě toho, lavice je velmi masivní a pevná, což umožňuje bezpečné posezení i pro větší osoby.

Kvalitní zpracování a dlouhá životnost

Samotné zpracování zahradní lavice MIRIAM je velmi kvalitní. Všechny rohy jsou dokonale zakulacené, což zvyšuje bezpečnost při používání. Celkový design se snaží navodit dojem rustikálního stylu, který dokáže skvěle zapadnout do zahrady. Díky výběru kvalitního materiálu a pečlivému zpracování, můžete očekávat, že tento výrobek vám poslouží mnoho let.

Certifikát FSC

Pro ty zákazníky, kteří jsou zvědaví na to, z jakého materiálu je tento výrobek vyroben, je připraven certifikát FSC. Tento certifikát zaručuje, že dřewo, ze kterého je výrobek zhotoven, je kvalitní a zdravé. Kromě toho, certifikát FSC znamená, že je dodržováno udržitelné lesnictví, a tím přispíváte ke zlepšení životního prostředí na celém světě.

Technické údaje:

 • Výška výrobku (opěradla): 39 cm
 • Výška sedu od země: 43 cm
 • Šířka výrobku: 51 cm
 • Hloubka sedu: 40 cm
 • Hmotnost: 20 kg
 • Nosnost: 3 x 90 kg
 • Materiál: borovice
 • Barva: mořená – tmavě hnědá
 • Rozměr balení: 155 x 52 x 9 cm
 • Materiál balení: karton
 • Výška výrobku: 80 cm
 • Délka výrobku: 150 cm

Při nákupu zahradní lavice MIRIAM v balení najdete pouze jeden kus této pohodlné lavice.

Pořiďte si nyní zahradní lavici MIRIAM a užívejte si pohodlné posezení na vaší zahradě. Využijte ho při posezení s rodinou nebo když si budete chtít odpočinout od běžného ruchu.

Zahradní lavice MIRIAM

Náš e-shop vám nabízí zahradní lavici MIRIAM za 4 699 Kč. Klikněte zde na odkaz: https://www.maliboo.cz/produkt/zahradni-drevena-lavice-miriam a objednejte si ji ještě dnes!