Tak a je to tady…Vysvědčení a letní prázdniny. Neskutečně ten čas běží.

Dnes všichni naši žáci obdrželi vysvědčení za jejich práci v tomto školním roce.

Moc všem ještě jednou gratulujeme.

Také jsme se rozloučili s našimi letošními “páťáky”, příští rok je čeká druhý stupeň ve velké škole. Na památku si odnesli knihu a dárkový balíček od obce Záchlumí. S páťáky se přišla také rozloučit starostka a místostarostka naší obce.

V rámci slavnostního předávání jsme pro rodiče připravili výstavu našich výtvarných prací.

Moc všem děkujeme za tento náročný školní rok a těšíme se v září 2021 😉 Krásné prázdniny 😉

« z 2 »

Závěrečné vysvědčení 2020/2021

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close