Tak a je to tady…Vysvědčení a letní prázdniny. Neskutečně ten čas běží.

Dnes všichni naši žáci obdrželi vysvědčení za jejich práci v tomto školním roce.

Moc všem ještě jednou gratulujeme.

Také jsme se rozloučili s našimi letošními “páťáky”, příští rok je čeká druhý stupeň ve velké škole. Na památku si odnesli knihu a dárkový balíček od obce Záchlumí. S páťáky se přišla také rozloučit starostka a místostarostka naší obce.

V rámci slavnostního předávání jsme pro rodiče připravili výstavu našich výtvarných prací.

Moc všem děkujeme za tento náročný školní rok a těšíme se v září 2021 😉 Krásné prázdniny 😉

« z 2 »

Závěrečné vysvědčení 2020/2021