Zažijte hlubokou relaxaci s koberecem Conceptum Hypnose Furuso


Moderní koberec pro každý interiér

Koberec Furuso s ornamentálním vzorem jistě osloví ty, kteří mají rádi módní a moderní doplňky. Tento koberec z kolekce Conceptum Hypnose přináší nejen krásné designové provedení, ale také skvělé vlastnosti materiálů, ze kterých je vyroben.

Jednou z výhod tohoto koberečku je jeho univerzální barevnost, díky které se hodí do mnoha interiérů. Můžete si ho představit zarovnaného na laminátovou nebo kámenovou podlahu v obýváku i v ložnici, stejně tak v pracovně nebo na chodbě. Ať už preferujete světlejší barevné tóny nebo spíše tmavší znalci, zde si jistě přijdou na své.

Technické parametry koberečku Furuso

Materiál sametová tkanina a bavlna jsou látky, ze kterých je tento koberec vyroben. Tyto materiály garantují nejen jemnost a hebkost, ale také trvanlivost a snadnou údržbu. Koberec lze bez problémů prát na 30°C, což zajistí vždy dokonalou hygienu.

Protiskluzová spodní strana je další přidanou hodnotou, která zaručuje, že koberec zůstane tam, kde ho položíte. To je velmi důležité pro bezpečnost, ale také pro komfort – nepotřebujete neustále nápravné kroky, aby koberec zůstal na svém místě.

Koberec Furuso je také tkaný, což zaručuje perfektní kvalitu a detaily ornamentálního vzoru. Materiály jsou pečlivě vybrány a jejich použití zajišťuje, že koberec bude krásně vypadat po mnoho let a neztratí barvu ani tvar.

Rozměry koberečku Furuso a dostupnost na trhu

Rozměry tohoto koberečku jsou 180×280 cm, takže je ideální pro větší místnosti, jako jsou obývací pokoje nebo ložnice. Nicméně velikost není jediné kritérium, které zájemce o tento produkt zajímá – hlavním faktorem je vlastně jeho dostupnost na trhu.

Koberec Furuso je k dostání u našeho partnera, kterým je online obchod vybirejnabytek.cz. Tento prodejce nabízí různé styly a designy koberečků a dalších doplňků do interiéru, takže pokud hledáte kvalitní produkty za skvělé ceny, určitě se podívejte na jeho web.