Ochrana osobních údajů

úno, 5 2024

Ochrana osobních údajů

Respektujeme vaše právo na ochranu osobních údajů a bereme toto právo velmi vážně. Tento dokument popisuje, jaké druhy informací shromažďujeme od našich uživatelů na webu zsmszachlumi.cz, jak tyto informace používáme a sdílíme, a jaká práva v tomto ohledu máte jako uživatelé našeho webu. Zavazujeme se udržovat vaše osobní údaje v bezpečí a chránit je před zneužitím.

Shromažďování osobních údajů

K poskytování našich služeb a zlepšování kvality naší webové stránky shromažďujeme osobní údaje, jako jsou jména, e-mailové adresy a kontaktní informace. Tyto informace nám umožňují komunikovat s našimi zákazníky, poskytovat jim personalizované služby a odesílat informace o speciálních přáních a novinkách. Shromažďování těchto údajů probíhá s vaším vědomím a souhlasem.

Využití a sdílení osobních údajů

Osobní údaje, které shromažďujeme, používáme výhradně pro účely, ke kterým byly poskytnuty. Vaše informace sdílíme pouze se zákaznickým servisem a s technickou podporou pro účely zajištění plné funkčnosti našeho webu a kvalitní služby pro vás. Zavazujeme se, že vaše osobní údaje nebudou prodány, pronajaty ani jinak poskytnuty třetím stranám bez vašeho předchozího souhlasu.

Práva subjektů údajů

Jako subjekt údajů máte právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, opravu nebo odstranění těchto údajů, omezení jejich zpracování nebo vznést námitky proti zpracování vašich osobních údajů. Ke komunikaci v těchto záležitostech můžete využít e-mailovou adresu [email protected]. Pro další informace nebo případné dotazy se na nás neváhejte obrátit.

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy týkající se ochrany osobních údajů nebo pro výkon vašich práv se na nás můžete kdykoli obrátit. Kontaktní údaje jsou následující:
Dalibor Novotný
Cejl 62, 602 00 Brno, Czechia
E-mail: [email protected]

Oblíbené příspěvky

Vesmír a jeho tajemství: Co všechno k němu patří

Číst více

Jak správně kondolovat textem? Rady a tipy pro vyjádření soustrasti

Číst více

Jak kreativně zabalit voucher

Číst více

Jak napsat osobní prohlášení na Přijímací Fakultní Konkursní Úkol (PFKO)

Číst více