Ochrana osobních údajů

úno, 5 2024

Základní principy ochrany osobních údajů

Náš web zsmszachlumi.cz se zavazuje k ochraně osobních údajů našich uživatelů. Všechny osobní informace jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s nařízením GDPR a dalšími platnými zákony České republiky. Naše politika ochrany osobních údajů vysvětluje, jaký druh údajů shromažďujeme, pro jaké účely je využíváme a jak jsou chráněny. Všechny osobní údaje jsou shromažďovány s jasným souhlasem uživatelů a jsou používány výhradně k účelům, pro které byly poskytnuty. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás prioritou a zavazujeme se k maximální transparentnosti ve všech našich procesech.

Shromažďování a používání osobních údajů

Osobní údaje na našem webu shromažďujeme za účelem poskytování personalizovaných služeb, jako jsou personalizovaná přání a zprávy pro speciální příležitosti. Tyto údaje zahrnují jména, e-mailové adresy a případně další informace, které nám uživatel dobrovolně poskytne. Veškeré shromažďované informace jsou používány v souladu s uvedenými účely a nejsou sdíleny s třetími stranami bez výslovného souhlasu uživatele. Jsme si vědomi důležitosti ochrany osobních údajů a proto vynakládáme veškeré dostupné prostředky k zajištění jejich bezpečnosti.

Práva subjektů údajů

V souladu s nařízením GDPR máte právo na přístup k vašim osobním údajům, právo na opravu nebo vymazání svých údajů, právo na omezení zpracování a právo vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů. Pokud máte jakékoli dotazy nebo pochybnosti ohledně zpracování vašich osobních údajů, prosíme, kontaktujte nás na e-mailové adrese [email protected]. Jsme připraveni na vaše dotazy odpovědět a zajistit, abyste se ve vztahu k ochraně vašich osobních údajů cítili bezpečně.

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy nebo požadavky ohledně ochrany osobních údajů se obraťte na vlastníka webu, Dalibora Novotného, na adrese Cejl 62, 602 00 Brno, Česká republika, nebo na e-mailové adrese [email protected].

Oblíbené příspěvky

Jak sdělit šéfovi o těhotenství: Průvodce pro pracující ženy

Číst více

Jak zhmotnit své přání? Cesta k naplněnému životu

Číst více

Slavné osobnosti narozené 26. prosince: Seznam a zajímavosti

Číst více

Jak správně popřát vše nejlepší v angličtině: Průvodce pro každou příležitost

Číst více