Dnes k nám do školy zavítala vzácná návštěva, Mikuláš, anděl a dva čerti. Mikuláš přečetl pekelné listiny, které přinesli čerti přímo z pekla. Hříšníků letos moc nebylo a hříchy? Zanedbatelné. A tak pytle se do pekla vrátily prázdné. Každý měl připravenou básničku nebo písničku, za tu pak anděl rozdával nadílku.

Tato návštěva také dorazila do naší školky. Tady děti pro čerty měly připravenou básničku a dokonce krásný taneček. Pak si hezky sedly a poslouchaly, jakou čerti donesli dlouhou listinu hříchů. Hříšníci slibovali polepšení. Nakonec všichni řekli básničku nebo zazpívali a dostali nadílku.

Za bohatou nadílku moc děkujeme paní starostce.

« 1 z 2 »

Čertovská nadílka ve školce a ve škole

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close