Dřevěný věšák BIZZOTTO ELMER s 4 háčky – ideální doplněk pro vaši předsíň


O PRODUKTU

Designový věšák ELMER od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO. Moderní a stylový věšák je vyroben z velmi kvalitního akáciového dřeva hnědé barvy. Věšák má 4 kovové háčky, které lze využít k zavěšení oblečení, deštníku, klíčů a dalších. Deska věšáku je opracována ručně a proto každý vypadá malinko jinak a je svým způsobem unikátní. Skvěle se bude hodit do chodby, ale můžete využít do jakékoliv místnosti k zavěšení všech možných věcí. Elegantní a praktický věšák, který upoutá pozornost každé Vaší návštěvy!

S ČÍM SLADIT

Věšák se dá krásně sladit s dalšími výrobky ze série ELMER. Svou barvou ideálně zapadne do světle laděné místnosti. Skvěle se bude hodit do chodby, ale můžete využít do jakékoliv místnosti k zavěšení všech možných věcí. Krásně bude vypadat v každém moderním interiéru.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál věšáku: akáciové dřevo, háčky z kovu

Barva věšáku: hnědá

Rozměr vxdxh: 20x45x2,5 cm

Povrchová úprava: akrylová barva

Balení: 1 krabice

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: je potřeba navrtat díry do zdi a věšák připevnit

Péče: můžete utírat nečistoty vlhkým hadříkem.

Bizzotto Elmer věšák

Klikněte zde pro více informací o produktu.