Od 12. 4. 2021 do ZŠ nastupují žáci 1. – 5. třídy.

Žáci se budou 2 x týdně testovat pomocí antigenních testů na Covid 19 – v pondělí a ve čtvrtek. Ranní družina ve dny testování bude v prostorách ZŠ – testovací místnost bude v prostorách dílen. Žádáme všechny žáky, aby v těchto dnech chodili do školy včas. Po testování je nutné čekat 15 minut na výsledek, až poté bude žák vpuštěn do budovy školy. Více informací si můžete přečíst na níže uvedených odkazech, doporučujeme shlédnout instruktážní video.

https://testovani.edu.cz/pro-rodice

https://www.youtube.com/watch?v=Ls0nrA-Oe20
Instruktážní video

Od 12. 4. 2021 do MŠ nastupují předškoláci.

Děti se budou 2 x týdně testovat pomocí antigenních testů na Covid 19 – v pondělí a ve čtvrtek. Testování bude probíhat v prostorách školky na označeném místě – první vstupní dveře vlevo za asistence zákonných zástupců. Po testování je nutné čekat 15 minut na výsledek, až poté bude dítě vpuštěno do budovy školy. Více informací si můžete přečíst na níže uvedeném odkazu.

https://testovani.edu.cz/pro-rodice

Provoz ŠJ bez omezení – Vaříme samozřejmě i pro cizí strávníky.

Těšíme se na Vás, pro případné dotazy jsou Vám pedagogičtí pracovníci k dispozici.

Hurá do školy a školky!

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close