Královsky modrý sametový puf MICADONI Goct 62 cm – dokonalý kousek pro váš interiér


Doplnění vašeho obývacího pokoje o stylovou a příjemnou sedačku

Pohodlí získá ve vašem obývacím pokoji novou podobu díky pufu Goct od značky Micadoni. Tento kus nábytku doplní váš stylový městský prostor o měkké a velmi příjemné čalounění, které je vyrobeno z látky s jemným leskem.

Puf je ideální volbou ke křeslu nebo pohovce ze stejné kolekce. Luxusní samet celé sestavy nadchne nejen vás, ale i vaši drahou polovičkou nebo přátele. Elegantní a nadčasový puf se zlatým detailem je tím pravým kouskem, který jste hledali!

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Královsky modrý sametový puf MICADONI Goct 62 cm

Vyrobena na zakázku i možnost vrácení

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Čištění a údržba

Tip: Celý puf doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Královsky modrý sametový puf MICADONI Goct 62 cm

Královsky modrý sametový puf MICADONI Goct 62 cm je dokonalým kouskem pro váš interiér, který dodá vašemu obývacímu pokoji stylový a elegantní vzhled. Navíc se jedná o mimořádně pohodlný nábytek, na kterém si můžete odpočinout po dlouhém dni.

Podívejte se na tento luxusní kousek na nabytekhned.cz a vyberte si barvu podle svého vkusu.