Rohová sedací souprava PIERETTA – dokonalé provedení: Berlin 01/ Soft 17


Rohová sedací souprava PIERETTA

Dokonalé provedení: Berlin 01/ Soft 17

Rohová sedací souprava ve tvaru L s funkcí rozkladu na lůžko je ideální volbou pro prostorné obývací pokoje. Sedačka Pieretta zajistí dostatek místa pro pohodlný odpočinek pro celou rodinu.

Vlastnosti sedací soupravy Pieretta

  • Materiál: kvalitní textil ve stylu Berlin 01
  • Barva: jemná odstín Soft 17
  • Funkce: rozklad na lůžko pro přespání hostů
  • Rozměry: 260 cm x 180 cm x 90 cm

Tato rohová sedací souprava je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají pohodlí a elegantní design. Sedačka se snadno přizpůsobí interiéru a dodá mu moderní nádech.

Rohová sedací souprava Pieretta

Textilní potah sedací soupravy Pieretta garantuje velmi příjemný pocit při dotyku. Materiál je odolný a snadno se udržuje. Barva Soft 17 dokonale ladí s designem moderních bytů.

Rozkládací funkce umožňuje příjemné spaní hostů na pohodlné posteli. Rozměry lůžka jsou dostatečné pro dva dospělé osoby.

Rohová sedací souprava Pieretta s rozloženým lůžkem

Moderní design a funkčnost sedací soupravy Pieretta udělají z Vašeho interiéru mnohem více než jen obyčejné bydlení. Vhodná pro moderní interiéry i ty tradiční.

Pokud hledáte dokonalou rohovou sedací soupravu, zvažte nákup Pieretty s funkcí lůžka. Nejen že si užijete příjemné odpočinkové chvíle, ale také uděláte z Vašeho bytu místo, kam se budete rádi vracet. Zde si můžete zakoupit tuto rohovou sedací soupravu Pieretta.