Ve čtvrtek 14.3.2019 proběhlo předávání vysvědčení našim šikovným předškolákům. Na poslední setká záchlumských školáků a předškolních dětí z MŠ, byli pozvání rodiče, paní starostka a paní novinářka z Tachovského deníku. Tato akce proběhla v rámci tříměsíčního projektu “ŠKOLA NANEČISTO” . Tento projekt měl předškoláky připravit na zápisy do 1. tříd, které se budou do 1. dubna 2019 konat na všech školách. Vstup do známého, přívětivého a klidného prostředí záchlumské ZŠ bude pro naše budoucí prvňáčky příjemnější, než vstup do cizího prostředí jiné školy.


Škola nanečisto závěrem.

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close