Světle krémový ubrus AmeliaHome Empire Cream – dokonalá volba pro každou příležitost!

Preferujete minimalismus a eleganci? Pokud ano, nechte se potěšit jednoduchým a zároveň na pohled atraktivním ubrusem značky AmeliaHome. Tento světle krémový ubrus s názvem Empire Cream je dokonalou volbou pro každou příležitost. Můžete ho použít při rodinném obědě, slavnostní večeři nebo na každodenní použití. Ubrus dodá vašemu domovu na eleganci a pohodlí.

Design a kvalita produktu

AmeliaHome Empire Cream je vyroben z kvalitního materiálu, který je velmi pevný, ale zároveň měkký na dotek. Ubrus zachovává svoji krásu i po několika praních. Má rozměry 140 x 260 cm, což z něj činí ideální volbu pro větší stoly. Design ubrusu je velmi jednoduchý, ale zároveň elegantní. Krémová barva je univerzální a hodí se k jakémukoli interiéru. Ubrus dokáže zjemnit prostor a přidat mu na eleganci.

Jak si vybrat správnou velikost ubrusu?

Je důležité vybrat si správnou velikost ubrusu, aby vypadal nejen krásně, ale i prakticky. Pokud máte menší stůl, doporučuje se volit ubrus s menšími rozměry, aby nebyl příliš velký a nezkazil celkový dojem. Naopak u větších stolů je potřeba volit větší ubrus, aby byl stůl dokonale krytý.

AmeliaHome Empire Cream

Jak ubrus správně používat a udržovat?

Před prvním použitím ubrusu ho důkladně vypereme, aby se odstranily případné zbytky barviv. Po vyprání je potřeba ho vyždímat a nechat usušit. Ubrus nežehlíme, ale jen ho vyrovnáme a složíme do správného tvaru. Pokud zrovna nebudeme ubrus používat, měli bychom ho složitě dokonale vyžehlit a uložit na místě bez vlhkosti. Na to abyste si vašeho krásného ubrusu AmeliaHome Empire Cream užili co nejdelší dobu, doporučujeme ho prát na 40 stupňů v pračce, nejlépe s jemným pracím prostředkem a s jinými bílými výrobky.

AmeliaHome Empire Cream – dokonalá volba pro každou příležitost! Ubrus nejenže dokáže dodat prostoru eleganci, ale je také praktickým pomocníkem na každodenní použití, který si zamilujete. K mání je v několika velikostech, tak si vyberte ten správný pro váš domov. Ubrus je k dostání na stránkách skvelynabytek.cz.