Umbra Joey: praktický bílý dávkovač na mycí prostředek s pohodlnou přihrádkou na houbičku!


Jednoduše a pohodlně udržujte svou kuchyň čistou!

Umbra Joey je praktický přístroj, který Vám pomůže udržovat Vaši kuchyň a vařící nádobí čisté. Díky jednoduchému designu je tento dávkovač snadno použitelný a bude se hodit do každé moderní kuchyně. Bez problémů si s ním poradí i děti.

Dávkovač, který zvládne všechno, co potřebujete

Umbra Joey dokáže zvládnout mnoho různých druhů mycích prostředků – od tekutých po gelové. S ním budete mít hned po ruce všechno, co potřebujete na mytí nádobí a kuchynského dvířek.

Nikdy už neztratíte houbičku!

Můžete si být jisti, že s Umbra Joey už nikdy neztratíte houbičku nebo drátěnku, kterou používáte na mytí nádobí. Je integrována přímo ve dvojité stěně dávkovače a je snadno dostupná vždy, když ji budete potřebovat. Ukažte svým dětem, jak snadné a zábavné může být mytí nádobí.

Moderní a jemný design

Vybírat si můžete z jedné z neutrálních barev, které se budou ladit se všemi druhy kuchyňských dekorací. Umbra Joey má elegantní a moderní design a jeho barvy jsou vkusné a příjemné na pohled. Tento praktický dávkovač by se měl nacházet ve všech moderních kuchyních po celém světě!

Zakoupit lze na www.kupsinabytek.cz!

Chcete si pořídit tento praktický dávkovač na mycí prostředek a houbičku? Navštivte webovou stránku:

www.kupsinabytek.cz/produkt/bily-davkovac-na-myci-prostredek-s-prihradkou-na-houbicku-umbra-joey

a objednejte si svůj vlastní Umbra Joey dnes!

Umbra Joey na kuchyňské lince

Vyzkoušejte tento praktický a moderní dávkovač na mycí prostředky a ušetřete si čas i peníze! Budete mít čistou kuchyni a ušetříte si čas i námahu, kterou byste jinak museli vynakládat na ruční mytí nádobí.