Tak je to opět tady, už balíš školní aktovku?

Máme pro tebe pár typů, které určitě využiješ. Jasné je, že vybavený penál a boxík na svačinu už máš připraven. V tomto příspěvku najdeš seznam podle třídy do které letos půjdeš. V seznamu najdeš hlavně sešity, ve kterých budeme společně pracovat.

Zastav se tak v papírnictví nebo v obchodě, kde mají školní potřeby. Určitě ti s výběrem poradí. Doufáme, že tě výběr sešitů bude bavit. Můžeš si totiž koupit i ten s obrázky. Jen dej pozor na důležité číslo, které je v seznamu a je jím také označen každý sešit.

Doporučujeme překontrolovat kufřík na výtvarnou výchovu a dokoupit chybějící potřeby. Tyto pomůcky budete potřebovat od 6. 9. 2021.


Výbava do školy

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close