Tak je to opět tady, už balíš školní aktovku?

Máme pro tebe pár typů, které určitě využiješ. Jasné je, že vybavený penál a boxík na svačinu už máš připraven. V tomto příspěvku najdeš seznam podle třídy do které letos půjdeš. V seznamu najdeš hlavně sešity, ve kterých budeme společně pracovat.

Zastav se tak v papírnictví nebo v obchodě, kde mají školní potřeby. Určitě ti s výběrem poradí. Doufáme, že tě výběr sešitů bude bavit. Můžeš si totiž koupit i ten s obrázky. Jen dej pozor na důležité číslo, které je v seznamu a je jím také označen každý sešit.

Doporučujeme překontrolovat kufřík na výtvarnou výchovu a dokoupit chybějící potřeby. Tyto pomůcky budete potřebovat od 6. 9. 2021.

Výbava do školy