Dnešní počasí nás zahnalo do tepla našich domovů a tak si pojďte s námi prohlédnout fotografie z magického odpoledne.

Společně jsme zdobili větvičky pomocí krepových papírů. Vyzkoušeli jsme si let na čarodějném koštěti a hod koštětem na cíl. Nejzábavnější částí odpoledne bylo opékání buřtů na ohni. Domů si žáci odnesli diplom s malým dárkem.

Rádi bychom touto cestou poděkovali rodičům Zdenka Blahouta za zapůjčení grilu a OÚ za rozdělání ohně.

Vzpomínka na pálení čarodějnic

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close