Zářivá zelená pohovka MICADONI Lapis: Sofistikovaný design ve vaší obývací místnosti


Zářivá zelená pohovka MICADONI Lapis

Stylový design v obývací místnosti

Pohodlně se usaďte do dvoumístné pohovky Lapis od značky MICADONI! Sezení je inspirováno tradiční pohovkou chesterfield. Typickými prvky jsou prošívané čalounění s knoflíkovým zdobením, rolovanými područkami, které dodávají pohovce noblesu a posledním znakem je soustružená podnož, vyrobena z lakovaného bukového dřeva.

Komfortní pohodlí vám poskytnou nejen zaoblené područky, ale i hloubka sedací části. Sametové čalounění je zhotoveno z kvalitní látky s měkkou texturou, která je potažena speciální ochrannou vrstvou zabraňující absorpci tekutin.

Stylová a praktická volba do každého interiéru

Pohovku Lapis se stanou výrazným kouskem každého interiéru v glamour nebo industriálním stylu. Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Barvy a údržba

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Chcete mít v obývacím pokoji sofistikovaný kousek s tradičními prvky? Objednejte si zářivou zelenou pohovku MICADONI Lapis právě zde: https://www.crosta.cz/produkt/zelena-sametova-dvoumistna-pohovka-micadoni-lapis-170-cm

Zářivá zelená pohovka MICADONI Lapis
Detail pohovky
Barvy pohovky MICADONI Lapis

Vytvořte si vkusnou a komfortní atmosféru v obývacím pokoji s touhle zářivou zelenou pohovkou MICADONI Lapis.